АЛГОРИТМ ДІЙ КОМЕНДАНТА ОПЕРАТИВНО-БОЙОВОЇ ПРИКОРДОННОЇ КОМЕНДАТУРИ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ СЛУЖБОВО- БОЙОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛУ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-24-3-175-180Ключові слова:
оперативно-бойова прикордонна комендатура, службово-бойова діяльність.Анотація
У статті проведений аналіз організаторської діяльність низки комендантів оперативно-бойової прикордонної комендатури (ОБПК) який показав різне розуміння ними цієї діяльності та відмінність у підходах до неї. На наш погляд уніфікація процесу їх роботи та розробка алгоритму організації оперативно-бойової діяльності ОБПК дозволить усунути існуючі протиріччя. Аналіз наукової літератури та досвіду організаторської діяльності комендантів ОБПК надав можливість запропонувати алгоритм роботи коменданта ОБПК з організації службово-бойової діяльності. Запропонований алгоритм, не може бути завершеним без розкриття змісту кожного окремого заходу, які проводить комендант оперативно-бойової прикордонної комендатури при організації оперативно- бойової діяльності.Посилання
“Border Guard Service Of Ukraine”: Law of Ukraine № 661-IV of 03.04.2003. March 26, 2007 / the Verkhovna Rada of Ukraine, Kyiv, Parliament. Publishing, 208 p.
“State Border of Ukraine”: Law of Ukraine № 1777-XII of 4.11.1991, Verkhovna Rada of Ukraine, Official. View, Kyiv, Parliament. Publishing, 209 p.
“Basics of National Security of Ukraine”: Law of Ukraine No. 39 on 05.03.2015, Verkhovna Rada of Ukraine, Official. View, Kyiv, Parliament. Publishing, 351 p.
“Approval of The Instruction on Organization of Operational Activity of Department of a Border Guard Service Of Ukraine”: the Order of administration of the Border Guard Service Of Ukraine No. 1040 dated 29.12.2009, Kyiv, ADPSU, 2009.
“The Protection of The State Border by The Border Guard Outpost”, part 2, study guide, Khmelnitsky, NADPSU, 2003.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.