МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ОПТИМАЛЬНОГО ОБ’ЄМУ СКЛАДУ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗАПАСІВ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-24-3-170-174Ключові слова:
метод, склад, матеріально-технічні засоби.Анотація
У статті йдеться про метод визначення оптимального об’єму складу для зберігання запасів матеріально-технічних засобів, необхідних для проведення оборонної операції оперативного угруповання військ, з урахуванням відпущених коштів на створення та функціонування цього складу. Запропонований метод отриманий завдяки використанню положень теорії математичного програмування та теорії відверненого збитку і забезпечує знаходження такого об’єму складу, який дозволяє своєчасно забезпечити необхідною кількістю матеріально-технічних засобів війська (сили) в операції. При цьому, кошти, які потрібно витратити на придбання, утримання й транспортування (перевезення) матеріально-технічних засобів за операцію тривалістю Т діб, не перевищують виділеної для цього суми. За допомогою методу визначення оптимального об’єму складу для зберігання запасів матеріально-технічних засобів, необхідних для проведення оборонної операції оперативного угруповання військ визначається діапазон коштів, необхідних для створення та функціонування складу в операції оперативного угруповання військ тривалістю Т діб. Крім того, метод дозволяє визначити не лише оптимальний об’єм складу, а й раціональний, який може бути обраний для певних умов оперативно-тактичної, оперативно-технічної та тилової обстановки, а також за відсутності необхідних коштів.Посилання
Shuenkin V.A., Hazanovich A.I., Ishutin I.S. and oth. (2001) Technical security of forces in operation and battles [Tehnichne zabezpechenny viysk (syl) u oreracii (bouy): pidruchnyk] NAOU, Kyiv, 616 p.
Shuenkin V.A., Ishutin I.S. (2010) Teoretical base of material and security of forces: training aid. [Teoretychni osnovy materialnotehnichnogo zabezpechenniy viysk (syl): navchalniy posibnyk] CSRI, Kyiv, 923 p.
Tregubenko S.S. (2009) Yrounded way of echelonment reserves of material and technical means for providing defensive oeretion of Army corps [Obgruntuvanniy poriydku eshelonuvanniy materialno-tehnichnyh zasobiv dliy provedenniy oboronoyi operacii armiyckogo korpusu: ducertaciy kandidata viysk. nauk.]. Kyiv, 206 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.