ЗАВДАННЯ БОЙОВОЇ СКЛАДОВОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЯК СУБ’ЄКТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-24-3-156-160Ключові слова:
Державна прикордонна служба України, національна безпека, бойова складова.Анотація
У зв’язку із анексією Автономної Республіки Крим Російською Федерацією, загостренням військово-політичної обстановки на сході нашої країни безпекове середовище України зазнало великих змін. До загроз такого типу міжнародна спільнота, що виступає гарантом забезпечення нашої безпеки, як і вітчизняна система забезпечення національної безпеки України, були не готові і показали свою недостатню ефективність. Державна прикордонна служба, як суб’єкт національної безпеки, приймаючи участь у проведені антитерористичної операції була вимушена посилити охорону та захист державного кордону шляхом посилення наявних підрозділів та створенням нових підрозділів, здатних адекватно реагувати на виклики і загрози національній безпеці. У зв’язку із створенням нових підрозділів виникла потреба уточнення завдань Державної прикордонної служби України в цілому та бойовій складовій зокрема чому і присвячена дана стаття.Посилання
“Border Guard Service Of Ukraine”: Law of Ukraine № 661-IV of 03.04.2003. March 26, 2007 / the Verkhovna Rada of Ukraine. – K.: Parliament. Publishing – 208.
“State Border of Ukraine”: Law of Ukraine № 1777-XII of 4.11.1991 / the VerkhovnaRada of Ukraine. – Official. View. – K.: Parliament. Publishing 209.
“Basics of National Security of Ukraine”: Law of Ukraine No. 39 on 05.03.2015/ / the VerkhovnaRada of Ukraine. – Official. View. – K.: Parliament. Publishing – 351.
“Approval of The Instruction on Organization of Operational Activity of Department of a Border Guard Service Of Ukraine”: the Order of administration of the Border Guard Service Of UkraineNo. 1040 dated 29.12.2009 − K. : ADPSU, 2009.
“The Protection of The State Border byThe Border Guard Outpost”, part 2, study guide, (2003), [Okhorona derzhavnoho kordonu prykordonnoiu zastavoiu: chastyna 2, navchalnyi posibnyk]. Khmelnitsky, NADPSU.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.