ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ МОВИ: КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ УСПІШНОГО ЗАПРОВАДЖЕННЯ У ПРАКТИКУ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-24-3-145-150Ключові слова:
дистанційне навчанні іноземної мови, синхронне навчання, асинхронне навчання, мовна компетенція, дистанційний курсАнотація
Дистанційне навчання іноземної мови має певні особливості, пов’язані зі специфікую власне процесу навчання іноземної мови. Дистанційний курс вивчення іноземної мови повинен бути розроблений таким чином, щоб забезпечити слухачів можливістю мовленнєвої взаємодії та успішного опанування мовним матеріалом. Дана стаття присвячена вивченню основних аспектів дистанційного навчання іноземної мови, які впливають на якісне подання мовного матеріалу та результативність його засвоєння. У статті наводяться характеристики ефективного мовного курсу, що безпосередньо пов’язані з особливостями дистанційного навчання іноземної мови та факторами, які впливають на комунікативну компетенцію слухачів. У статті також проаналізовані підходи до дистанційного навчання іноземної мови з точки зору ефективного формування комунікативних навичок слухачів.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.