МОДЕЛЬ ОБРОБКИ TCP-З’ЄДНАНЬ ДЛЯ СТЕГАНОГРАФІЧНОЇ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОММУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-24-3-108-112Ключові слова:
мережева стеганографія, стегоконтейнер, початковий номер послідовності.Анотація
У даній статті запропонована модель обробки TCP-з’єднань для стеганографічної передачі даних в інформаційно-телекомунікаційних мережах. Визначено вимоги до модифікації протоколу TCP для коректної роботи стеганографічної системи. Обгрунтовано факт відсутності тимчасових затримок у функціонуванні модифікованого TCP по відношенню до його стандартних версій.Посилання
Ruban I.V. (2015), An approach to cyber security support. Systemy obrobky informatsii, No. 11 (136), pp. 6–8.
Orlov V.P. (2012), Methods for secure data transmission in telecommunication networks: dissertation [Metodyi skryitoy peredachi informatsii v telekommunikatsionnyih setyah: dis. kand. techn. nauk], Samara, 166 p.
Ruban I.V., Smirnov A.A. (2015), The method of steganographic data transfer in information telecommunication networks based on the generation of ISN of tcp-connections. [Metod steganograficheskoy peredachi dannyih v informatsionnotelekommunikatsionnyih setyah na osnove generatsii ISN tcp-soedineniy], Systemy obrobky informatsii, No. 9 (134), pp. 99–101.
“Internet protocol - DARPA Internet Program Protocol Specification. RFC-793. TCP. USC / Information Sciences Institute, September 1981”, available at: https://www.rfc-editor.org/rfc/rfc793.txt.
James L. Peterson (1984), Petri Net Theory and the Modeling of Systems: translation from English. [Teoriya setey Petri i modelirovanie sistem: Perevod s angliyskogo], Mir, Moscow, 264 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.