МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ ВІДНОВЛЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОЇ І СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ВІЙСЬКОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-24-3-93-96Ключові слова:
система відновлення, математична модель системи відновлення, функція розподілу відмов, адекватність моделі.Анотація
Для оцінки ефективності функціонування системи відновлення автомобільної і спеціальної техніки (А і СТ) застосовано математичне моделювання її функціонування з використанням теорії масового обслуговування. В якості вхідних показників моделі системи відновлення використовувались: можливості ремонтних органів в ході виконання завдань; укомплектованість ремонтниками і ремонтними засобами, забезпеченість матеріальними засобами для відновлення А і СТ; склад органів управління системою, їх оснащеність; інтенсивність інформаційного обміну в системі управління. Вихідними показниками моделі системи відновлення А і СТ є: кількість А і СТ, що виходить з ладу; можливості щодо ремонту і евакуації техніки; розподіл пошкодженої техніки за видами ремонту, які, у свою чергу, є вхідними даними для розробки методики оцінки ефективності функціонування системи відновлення А і СТ.Посилання
Buslenko N.P. (1978) Design of the difficult systems. [Modelirovanie slognih sistem], Moscow, Nauka, p.400
Ventcel′ Е.S. (1972) Analysis of operations. [Issledovanie operaciy], Moscow, Sov. Radio, pp. 515-557.
Galushko I.M., Varlamov N.V. (1982) Basis of design and automation of management by a logistic. [Osnovi modelirovaniya i avtomatizaciya upravleniya tylom], Moscow, Voenizdat, p. 237.
Norms of time on permanent and middle repair, sorting out of machines, major repairs of aggregates in movable repair parts and subdivisions and methods of their calculation. [Normativy vremeni na tekushchiy I sredniy remont, razborku mashin, kapitalnyi remont agregatov v podvignyh remontnyh chastyah I podrazdeleniyah I metody ih raschota], (1983), Moscow, Glavtu, Мinisterstvo oborony SSSR,. p.18.
Petuhov G.B. (1974) Bases of theory of mass service. [Osnovy teorii masovogo obslujivaniya], Leningrad, VETCH of the name of Mojayskogo, p.247.
Position about the order of supply of Military Powers of Ukraine by a motor-car technique and property. It is entered by Order of Secretary of defense of Ukraine from 16.02.1994 No 29, [Polojennya pro poryadok postachannya Zbroynyh Syl Ukrainy avtomobilnoyu tehnikoyu I maynom vvedene nakazom Ministra oborony Ukrainy vid 16.02.1994 №29], p. 24.
Voronin A.N. (2011) Multicriteria decision: Models and Methods: Monograph. [Mnogokriterialnie resheniya: modeli i metodi], NAU, Kyiv. pp. 30–50.
Rieznik D.V. (2014), Possibility of using coordinated interaction model for evaluation of troops interaction efficiency. [Mojlyvist vykorystanja modeli uzgojenoi vzaemodii dlia ocinky efektyvnosti vzaemodii viisk], Suchasni informacijni tekhnologhiji u sferi bezpeky ta oborony, No. 2(20), pp. 88-92.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.