КОДОВЕ УЩІЛЬНЕННЯ ПРИ ТАЙМЕРНИХ СИГНАЛАХ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-24-3-38-42Ключові слова:
таймерні сигнали, ущільнення інформації.Анотація
В роботі проведено аналіз позиційних корегувальних кодів, установлено число додаткових елементів визначених за межею Варшамова-Гільберта при заданих значеннях інформаційних елементів (m) і кодовою відстанню (d), установлено межі числа додаткових елементів для фіксованих m. Установлено значення максимальної швидкості передавання інформації за даних фіксованих меж. Показано, що потужність множини об’єднання двох джерел повідомлень рівної елементності при алфавіті каналу “а” і позиційному кодуванні, яке передбачає послідовну передачу коефіцієнтів полінома відповідного довжині загального кодового слова утворюючого множину М потужністю , забезпечуючих інформаційну ємність кожного кодового слова при інформаційний ємності одного Найквістового елементу біт. Враховуючи основний недолік позиційного кодування – кратність елементу Найквіста відстані між суміжними моментами модуляції в роботі для забезпечення відсутності міжсимвольних завад запропоновано установити замість де z – ціле число, забезпечити , s - ціле число, що забезпечило збільшення потужності реалізацій різних сигнальних конструкцій на інтервалі .Посилання
Zakharchenko M.V. (2014), Data transfer systems: a manual for students of technical schools who are studying trends: 6.050903 Telecommunications; 6.050904 Network and system of postal communication. [Sistemi peredavnnya danih: navch. posib. dlya studentiv vi-schih tehnichnih navchalnih zakladіv, yaki navchayutsya za napryamami: 6.050903 Telekomunikatsiyi; 6.050904 MerezhI ta sistemi poshtovogo zv’yazku].
Zakharchenko M.V., Kildishev V.Y., Martynova O.M., Ilin D.Yu., Trintina N.A. (2014), Radio Engineering – Efficiency block coding [Radiotehnika – EfektivniIst blokovogo koduvannya], ONAT, O.S Popov, Odessa.
Zakharchenko M.V., Hadzhiiev M.M., Khomych S.V., Kucherenko M.P. (2012), The effectiveness of corrective TSC bilateral transmission systems. [Efektivnist koreguyuchix TSK v odnostoronnih sistemah peredachi], Eastern European advanced technology magazine. No. 1/9 pp. 33–36.
Zakharchenko M. V. Hadzhyev M.M., Rusalovskaia A.A. (2013), Channel capacity in the timed signal constructions. [Propusknaya sposobnost kanalov pri taymernih signal-nih konstruktsiyah], Materials of XII International Scientific Conference ONAT. O.S Popov, pp. 186–188
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.