ВИЗНАЧЕННЯ ДАЛЬНОСТІ ЗОНИ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ РОЗВІДКИ ПРОТИВНИКА З ВРАХУВАННЯМ ПОТУЖНОСТІ ВИПРОМІНЮВАННЯ РАДІОСТАНЦІЙ СИСТЕМИ РАДІОЗВ’ЯЗКУ ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-0-2(23)-21-24Ключові слова:
система радіозв’язку окремої механізованої бригади, зв’язність радіостанцій, потужність випромінювання, радіоелектронна розвідка противника.Анотація
Неприйняття своєчасних заходів щодо забезпечення розвідзахищеності системи радіозв’язку призводить до виявлення та подальшого вогневого ураження складових системи управління. Тому з метою досягнення необхідного рівня розвідзахищеності системи радіозв’язку окремої механізованої бригади у статті запропоновано порядок визначення дальності зони радіоелектронної розвідки противника, який враховує наявну потужність випромінювання радіостанцій.
У розрахунках дальності зони радіоелектронної розвідки противника застосування моделі зв’язності надає можливість знизити потужність випромінювання радіостанцій в межах енергетичного запасу ліній зв’язку.
Посилання
Makarenko S.I., Ivanov M.S., Popov S.A. (2013), Interference protection of communication systems pseudorandomness of frequency tuning [Pomehozashhishhennost' sistem svjazi s psevdosluchajnoj perestrojkoj rabochej chastoty], SPb.: Svoe izdatel'stvo, 166 p.
Borisov I.I., Borisov V.I., Zinchuk V.M., Limarev A.E., Mukhin N.P., Nahmanson G.S. (2003), Interference protection of communication systems with broadening range of signals with modulation signal carrier by pseudorandomness succession [Pomehozashhishhennost' sistem radiosvjazi s rasshireniem spektra signalov moduljaciej nesushhej psevdosluchajnoj posledovatel'nost'ju], Moscow, Radio and communication, 640 p.
Yeryshev V.G. Korsunskiy A.S., Vashenko A.P. (2003), About method of radio-electronic security communication system [O metode postroenija razvedzashhishhjonnoj sistemy svjazi], Voprosy kiberbezopasnosti, No. 3., pp. 16–20.
Kremencutskiy A.L., Starodubtsev Y.I., Yeryshev V.G., (2005), Method of estimation radio-electronic security of communication objectives [Metodika ocenki skrytnosti sistemy zashhity ob#ektov svjazi i informatizacii], Trudy 8-j Vserossijskoj NPK “Aktual'nye problemy zashhity i bezopasnosti”, No. 3, pp. 176–182.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.