ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПІД ЧАС ВЕДЕННЯ ПОВІТРЯНОЇ РОЗВІДКИ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-0-1(22)-179-181Ключові слова:
повітряна розвідка, комп’ютерні системи, високі технологіїАнотація
На даний час використання повітряної розвідки, як складової розвідувальної системи збройних сил, стає беззаперечним фактором, який дозволяє оперативно отримувати повну інформацію про місцезнаходження противника та його найбільш імовірні наміри.
Однак жодна розвідувальна система не може бути представлена без підсистеми обробки інформації, яка повинна включати в себе високотехнологічні комп'ютерні системи і сучасні засоби зв'язку.
Саме використання високотехнологічних комп'ютерних систем у поєднанні з автоматизованими системами управління військ дозволить інтегрувати підсистеми збору, оброблення та відображення розвідувальної інформації, що у свою чергу підвищить їх боєздатність.
У запропонованій статті представлені результати дослідження цифрового способу обробки результатів ведення повітряної розвідки, які можливо отримати різними способами.
Посилання
Mosov S. P. (2008), Pilotless reconnaissance aviation of countries worlwide: history, experience of tactical employment, the current state and prospects for its future development: Monograph. [Bespilotnaja razvedyvatel'naja aviacija stran mira: istorija sozdanija, opit boevogo primenenija, sovremennoe sostojanie, perspektivy razvitija: Monografija], edited by S. P. Mosov, Kyiv, Vyd. dim. “Rumb”, 160 p.
Іschenko D. A., , Omelchuk V. V., Pіchugіn M. F. and others (2007), Space reconnaissance: military and technical basics: Monograph / [Vydova kosmichna rozvidka: viiskovi ta naukovo–tekhnichni osnovy: Monohrafiia], edited by D. A. Іschenko, Zhytomyr, ZHVІRE, 436 p.
Russian National database of full–text scientific publications, Available at: http://portalus.ru/ modules/ warcraft/print.php? Subaction = showfull & id = 1390733077 & archive = & start_from = & ucat. – “The golden mean” for a new data processing technology of air and space reconnaissance – is the engagement of “compression force” of modern computers.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.