МЕТОДИЧНИЙ ПІДХІД ЩОДО ПОРІВНЯЛЬНОЇ ОЦІНКИ МАТЕРІАЛІВ КОРПУСІВ ПАНЦЕРОВИХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2015-0-1(22)-136-139Ключові слова:
панцерові спеціалізовані автомобілі, панцеровий захист, метод ранжирування, критерій, показник, коефіцієнт вагомості, властивості, технічні характеристикиАнотація
На підставі аналізу досвіду застосування панцерових спеціалізованих автомобілів та вимог до захищеності даної групи техніки запропоновано методичний підхід порівняльної оцінки матеріалів їх корпусів, що забезпечує необхідний рівень захищеності від дії уражаючих факторів з метою оптимізації вибору на підґрунті фінансових витрат, якісних характеристик та технології виробництва. У статті в якості базового підходу для проведення порівняння матеріалів корпусів броньованих машин пропонується використовувати метод прогресуючого еталону.
Запропонована методика може бути базовою для створення спеціалізованого програмного забезпечення в галузі пошуку раціанальних підходів в процесі модернізації та проектування сучасних броньованих спеціалізованих автомобілів.
Посилання
Newsletter of mine action in the course of the ATO in the Donetsk and Lugansk regions (2014), Kyiv, HUOZ, 16 p.
Lapshin F. (2013), Bronevahtovyky. Auto Review , Ukraine., Kyiv, Autoreview, pp. 55–60.
Protect specialized armored vehicles. General specifications: ISO 3975–2000 (2000), Kyiv, State Standard of Ukraine, 8 p.
Van der Waerden (1960), Matematycheskaya statistics, Moscow, Publishing ynostrannoy literature, 435 p.
Morris de Groot (1974), Optimal statistic decisions (1974), Moscow, Mir Publishing, 492 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.