РОБОЧА КОНЦЕПЦІЯ ДИСЕРТАЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ З РОЗРОБКИ ТЕОРІЇ ОБРОБКИ СИГНАЛІВ У ЦИФРОВОМУ СЕГМЕНТІ СПЕЦІАЛЬНИХ СИСТЕМ ТА КОМПЛЕКСІВ РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА ОСНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ MIMO
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2013-0-3(18)-60-62Ключові слова:
концепція досліджень, інформаційні технології, цифрова обробка сигналів, спеціальні комплекси радіозв'язку.Анотація
У статті викладена робоча концепція дисертаційних досліджень з розробки теорії обробки сигналів в цифровому сегменті спеціальних систем і комплексів радіозв'язку на основі сучасних технологій. Наведено результати аналізу виникнення сформульованої проблеми, визначені напрямки і шляхи її вирішення, а так само очікувані результати виконання концепції.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.