ОБҐРУНТУВАННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ МУЛЬТИПРОТОКОЛЬНОЇ КОМУТАЦІЇ ПО МІТКАМ ЯК ОСНОВИ ТРАНСПОРТНОЇ МЕРЕЖІ ЗВ’ЯЗКУ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2014-0-3(21)-64-68Ключові слова:
MPLS, управління трафіком, транспортна мережа зв’язкуАнотація
В статті розглянуті характеристики транспортних мереж і основні вимоги до їх побудови. Проаналізована технологія мультипротокольної комутації по міткам, її архітектура, наведені основні визначення та терміни даної технології. Показані нові можливості по таким напрямкам, як підтримка якості обслуговування, конструювання трафіку, підтримка віртуальних приватних мереж, багатопротокольна підтримка, що дає змогу ефективніше використовувати наявну мережну структуру. Розкритий протокол маршрутизації та визначені основні переваги мультипротокольної комутації по міткам, які можуть буті взяті за основу при виборі технології транспортних мереж. Це дасть змогу організувати більш ефективну роботу мережі, більш передбачувану якість надання послуг і більшу гнучкість, що дозволить адаптуватися до мінливих потреб користувачів і може бути корисним при проектуванні і експлуатації транспортних мереж спеціальних користувачів.Посилання
Goldstein A.B., Goldstein B.S. (2005), MPLS technology and protocols. [Tehnologiya i protokolyi MPLS], SPb, BHV-St Petersburg, 304 p.
Luc De Ghein (2006), MPLS fundamentals, Cisco Press, 672 p.
Panwar Li Y., S. Liu C.J. (2004), On the Performance of MPLS TE Queues for QoS Routing, Simulation series, Vol. 36, part 3, pp. 170–174.
Vivek Olveyn (2004), Structure and implementation of modern MPLS technology. [Struktura i realizatsiya sovremennoy tehnologii MPLS], Rukovodstvo Cisco. Williams, Moscow, 480 p.
Budyldina N.V. (2003), MPLS. technology (Multi-Protocol Label Switching). [Tehnologiya MPLS], Teoriya, tehnika i ekonomika setey svyazi. Sbornik nauchno-tehnicheskih i metodicheskih trudov, UrTISI, vyipusk 1, Ekaterinburg, pp. 148–152.
Multiprotocol Label Switching Architecture, Available at: http://www.ietf.org/rfc/rfc3031.txt
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.