ВИЗНАЧЕННЯ ПІДХОДІВ ДО УДОСКОНАЛЕННЯ ПОШТОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЛОКАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2014-0-2(20)-106-109Ключові слова:
поштовий сервер, аналіз програмних продуктів, поштова архітектураАнотація
Розглянуто підхід до вибору поштового серверу та його налаштування в локальних мережах підрозділів (військових частин) Збройних Сил України, в яких циркулює відкрита інформація. На основі аналізу програмних продуктів з організації поштових серверів, їх порівняння, запропонована раціональна поштова архітектура, яка відповідає вимогам та завданням локальних мереж військових підрозділів.Посилання
The free encyclopedia Wikipedia, [Vilna entsyklopediia Vikipediia], access at: http://ru.wikipedia.org/wiki/ list_of_mail_servers
Information resource of MES, [Informatsiinyi resurs po MES], access at: http://maximumexchange.ru.
Site of MES and e-mail, [Cait pro MES ta elektronnu poshtu], access at: http://www.exchangerus.ru/
Richard Blam (2001), E-mail system based on Linux. [Sistema elektronnoy pochtyi na osnove Linux]), VDTU “Vilyams”, 456 p.
Michael Lucas (2009), FreeBSD. Detailed manual. [FreeBSD. Podrobnoe rukovodstvo], VDTU SymvolPlius, 864 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.