АЛГОРИТМ ПЕРЕБОРУ ВАРІАНТІВ РОЗПОДІЛУ ВИДАТКІВ НА ОБОРОНУ ДЛЯ ВИНАЙДЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ВАРІАНТУ ФІНАНСУВАННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2017-30-3-109-115Ключові слова:
Збройні Сили України, оборонне планування, розподіл фінансових ресурсів, алгоритмАнотація
В статті запропонований метод винайдення раціонального варіанту розподілу фінансових ресурсів для формування, утримання та розформування військових частин в умовах недофінансування. Для цього розроблений алгоритм повного перебору варіантів пріоритетності модифікацій військових частин, який для вирішення завдання винайдення оптимального ряду пріоритетності формування (розформування) військових частин дозволяє здійснити повний перебір варіантів пріоритетності. Крім того, запропонований алгоритм скороченого перебору варіантів пріоритетності модифікацій військових частин, який дозволяє винайти оптимальний ряд пріоритетності формування (розформування) військових частин за менший обсяг розрахунків. Запропонований метод винайдення раціонального варіанту розподілу фінансових ресурсів в умовах недофінансування можливо застосовувати в ході вирішення подібних завдань в інших галузях народного господарства.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.