ДОСЛІДЖЕННЯ АЛГОРИТМІВ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЗВ’ЯЗКОМ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СТІЙКОСТІ СИСТЕМИ ЗВ’ЯЗКУ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2017-30-3-56-60Ключові слова:
FS-система, F-виведення, гіпотеза, статистичний критерійАнотація
У статі описано результати статистичної обробки даних, одержаних у результаті виконання множини тестів для алгоритмів логічного F-виведення. Ідея, яка реалізується у цій роботі, спрямована на зменшення кількості звернень в системі управління зв’язком за інформацією до зовнішніх джерел, а також загального часу роботи за рахунок розпаралелювання завдань. Формальне обґрунтування зменшення числа запитів являє собою математично невизначену) задачу, яка суттєво залежить від вихідних даних. Тому на сьогодні алгоритми F-виведення можна вважати евристичними у тому розумінні, що їх переваги підтверджуються лише експериментально. Кількісна оцінка приросту ефективності функціонування системи управління зв’язком, ґрунтуючись на відношенні середньої кількості зовнішніх запитів, свідчить про підвищення ефективності функціонування систем зв’язку при обґрунтуванні варіантів динамічної маршрутизації в ній. У середньому, завдяки застосуванню методу F-виведення можна стверджувати про підвищення ефективності управління зв’язком до 13,5 %.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.