МОЖЛИВОСТІ ТА ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ JCATS ПРИ ПІДГОТОВЦІ АРТИЛЕРІЙСЬКИХ ПІДРОЗДІЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2020-38-2-139-144Ключові слова:
артилерійський огонь, артилерійські підрозділи, JCATS, командне-штабні навчання, імітаційне моделюванняАнотація
Підготовка військових фахівців артилеристів в умовах особливого періоду, коли необхідно в стислі терміни забезпечити високий рівень знань та умінь, обумовлюють завдання що до пошуку інструментів навчання яким є імітаційне моделювання а саме використання системи імітаційного моделювання JCATS (Joint Conflict and Tactical Simulation). Тому в статті розглядаються питання використання JCATS для підготовки артилерійських підрозділів так, як підготовка артилерійських підрозділів вимагає значних затрат та матеріально технічних ресурсів (паливо, боєзапасу, моторесурсу та ін.). І створення умов навчання для командирів артилерійських підрозділів використання своїх знань та умінь, з метою автоматичного відпрацювання алгоритму роботи посадових осіб та розвідку самостійного мислення що до швидкого прийняття рішення підчас нарощування обстановки.
Метою даної статті є аналіз можливостей та досвід використання JCATS при проведенні планових бригадних командно штабних навчань з діючими ОМПБР та ОТБР під час моделювання бойових дій артилерійських підрозділів на центрі імітаційного моделювання Національного університету оборони України імені Івана Чарняховського з 2018 року по 2020 рік
Посилання
Luk'yanenko S.V., Chopa D.A., Ufimov D.V. (2019), Main innovations directly from the storage of modern information technologies in the preparation of business fahivts Modern information technologies in the field of security and defense. - No. 3 (36). - pp. 127-134.
Chopa D.A., Vakal A.O., Koplik I.V. (2002), Methods of a random assessment of the effectiveness of combat stagnation art. pidrozdіlіv, on the walled-off ones there are harmatians of the young zrazkіv / Chopa D.A., // "Trudy Akademii", Kyiv –№33, inv. 38382. -S. 72-74.
Chopa D.A. (2001) Vikoristannya SMPZ of automated working machines for cleaning up new workers of RAO "Trudy Akademii", Kiev. –№32, inv. 38204. –S.64–65.
Lavrinchuk O.V., Zauki L.A. (2020) Methods of storing the technology of imitational model in the preparation of enterprises of the Zbroynykh Forces of Ukraine K .: Institute of Education of Ukraine. Zb. mat. scientific-practical conference "Actual problems to the hunt for national interests of Ukraine from threats" –S.12–13.
Zhitnik V.Y., Chopa D.A., Vakal A.O. (2000), Model of battle artillery complex of ground artillery tactical rivnya "Trudy Akademii", Kiev., –№26, інв. 37255. - P.42–48.
Rules for shooting and control over fire ground artillery (group, division, battery, platoon, garmat) / approved by the order of the commander of the Land Forces of Zbroynykh Forces of Ukraine from 17.06.2008 to the Rock No. 261
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.