Підготовка апарату керівництва до командно-штабного навчання з використанням засобів імітаційного моделювання
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2019-36-3-109-114Ключові слова:
командно-штабне навчання, апарат керівництва, засоби автоматизації та імітаційного моделюванняАнотація
В статті розглядаються сучасний процес організації робота апарату керівництва та посередників в ході підготовки та проведення командно-штабних навчань з застосуванням сучасних засобів автоматизації та імітаційного моделювання бойових дій, надано повний перелік документів, що відпрацьовуються апаратом керівництва відмінності в роботі штабу керівництва на етапі планування навчання. Визначено особливістю роботи штабу керівництва в період планування навчань та особливості у структурі апарату керівництва і посередників для проведення саме такого навчання. Розглядаються теоретичні положень та практичних рекомендацій щодо впровадження та удосконалення підготовки органів військового управління Збройних Силах України. Окреслено основні завдання групи застосування засобів автоматизації управління військами та групи імітаційного моделювання бойових дій. Визначено необхідність залучення до них представників інших військових формувань, що входять до складу сил оборони з метою відпрацювання заходи спрямованих на досягнення взаємодії спрямованих на набуття індивідуальних спроможностей щодо спільного виконувати завдання.
Запропоновано рекомендації з практичних питань підготовки апарату керівництва до командно-штабних навчань з використанням засобів автоматизації та імітаційного моделювання бойових дій JCATS, а також автоматизованої системи управління військами “Славутич”.Посилання
1. Using the simulation tool of combat action "Joint simulator of conflict and tactical situations": Tutorial. guide / team of authors; for the total. ed. S.M. Salkutsana . - 2nd ed., Suppl. - K.: NGO them. Ivan Chernyakhovsky, 2017. - 188 p.
2. Simulation Modeling in the Practice of Troops Training. tool. / team of authors; for the total. ed. O.Y. Permyakova. - K.: NGO them. Ivan Chernyakhovsky, 2015. - 120 p.
3. The concept of training of the Armed Forces of Ukraine: as of February 22. 2016 - K.: Ministry of Defense of Ukraine and the General Staff of the Armed Forces of Ukraine, 2016. - 14 p.
4. Methods of preparation and conduct of command-staff exercises using computers using simulation technologies: teach. guide / team of authors; for the total. ed. O.Y.Permyakova. - K.: NGO them. Ivan Chernyakhovsky, 2011. - 60 p.
5. Fundamentals of simulation modeling: teach. guide / team of authors; for the total. ed. O.Y. Permyakova. - K.: NGO them. Ivan Chernyakhovsky, 2006. - 39 p.
6. Presidential Decree No. 92/2016 “On the Decision of the National Security and Defense Council of Ukraine of March 04, 2016“ On the Concept of Development of Ukraine ”[Electronic resource]. - Access mode www.president.gov.ua
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.