Методика оцінювання надійності виконання заходів топогеодезичного забезпечення
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2019-36-3-65-68Ключові слова:
топогеодезичне забезпечення, ефективність заходів, система масового обслуговування, надійність системиАнотація
У статті розглянутий підхід до оцінювання надійності виконання заходів з топогеодезичного забезпечення шляхом представлення їх як системи масового обслуговування, яка дозволяє оцінити ймовірність обслуговування споживача відповідною інформацією та встановити, що виконання завдання не буде зірваним через відмови за наступними вхідними параметрами: наявність у банку даних топогеодезичної інформації на територію, яка необхідна споживачу; доступність та безвідмовна робота каналів зв’язку за якими проходить циркуляція топогеодезичної інформації; наявність необхідної кількості спеціалістів, які наповнюють бази даних топогеодезичною інформацією відповідно до існуючих вимог до її точності, наочності та оперативності.
Посилання
1. Chornoknyzhnyj O. A. Teoretychni osnovy zastosuvannja za pryznachennjam chastyn ta pidrozdiliv topoghrafichnoji sluzhby. Visnyk Kyjivsjkogho nacionaljnogho universytetu imeni Tarasa Shevchenka. Kyjiv: №2 (35), 2016. S. 43–45.
2. Polozhennja pro topoghrafichnu sluzhbu Zbrojnykh Syl Ukrajiny. Zatv. Nakazom GhSh ZS Ukrajiny vid 01.11.2018 r. №377. Kyjiv: GhSh ZS Ukrajiny. 2018.
3. Astakhov A. D. Puty sozdanyja modely ocenky эffektyvnosty systemы topogheodezycheskogho obespechenyja vojsk. Moskva: RYO VTS. 1984. 185 s.
4.Smalj S., Chornoknyzhnyj O. Pytannja vyznachennja racionaljnogho sposobu vykonannja zavdanj navighacijnogho zabezpechennja. Trudy akademiji. Nacionaljna akademija oborony Ukrajiny. Kyjiv: NAOU. 2005. S. 136-139.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.