Щодо питання визначення раціональних способів виконання завдань з урахуванням задач розподілу
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2019-36-3-45-48Ключові слова:
розподіл за завданнями, спосіб виконання завдання, показники ефективності, методичний апарат, багатовимірна задачаАнотація
У статті розглядається область досліджень, у якій поєднуються в межах єдиного методичного апарату розв’язання одночасно декількох задач, а саме: розподілу за завданнями плану та способами виконання кожного з них.
Структурно виділяються три етапи досліджень. На першому етапі формуються варіанти можливих способів виконання завдань з дискретністю: одна група – одне завдання. Фактично тут формується множина варіантів-претендентів, із яких у подальшому буде вибраний найкращий.
На другому етапі послідовно виконуються розрахунки, починаючи з визначення парето-ефективних варіантів і закінчуючи вибором з варіантів-претендентів найкращого на основі таксономічних підходів.
На третьому етапі розв’язується оптимізаційна задача розподілу. У рамках цього етапу при визначенні більше ніж однієї групи для виконання одного завдання уточнюються способи дій у плані взаємодії.
Посилання
Sobolev O.M. Using of math models complex during research of efficienсy of Armed Forces formations deployment (2004), [Vikoristannya kompleksu matematychnyh modeley під chas provedennya doslidzhen efectyvnosti zastosuvannya obyednan,zyednan Zbroynih syl], Suchasni metody ocinyuvannya efektyvnosti i boyovogo zastosuvannya viysk (syl) v operaciyah (boyovych diyah) TsNDI ZS Ukrayiny, Kyiv. 188 p.
Plyuta W. The Comparative many-dimensional analysis in economic modeling (1989), [Sravnitelnyi mnogomernyi analis v ekonomicheskom modelirovanii], Finansy i Statistika, Мoscow, 176 p.
Kosevtsov V.O. National security of Ukraine: Theory, Reality, Prognosis: monograph. (2000), [Natsionalna bezpeka Ukrayiny: teoriya, realnist, prognoz: monografia], TsMBSS, Kyiv, 80 p
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.