АКТУАЛЬНІСТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ МЕРЕЖІ SDN
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2018-32-2-147-150Ключові слова:
SDN-мережа, трафік, рівень управлінняАнотація
В статті представлено динаміку розвитку телекомунікаційних мереж: ISDN →IP→ethernet, (конвергенцію телекомунікаційних технологій). Показано, що ключовою проблемою в телекомунікаційних мережах є проблема забезпечення якості обслуговування. Причому із зростанням різнорідності трафіку ця проблема стає все гостріше, вимагаючи серйозного та узгодженого опрацювання множини мережних задач різних рівнів еталонної моделі взаємодії відкритих систем. У зв'язку із потребою у послугах якості обслуговування значну увагу приділяється створенню та розвитку програмно-конфігурованих мереж, які дозволяють вирішити існуючі проблеми в галузі телекомунікацій, а також наведені основні напрямки впровадження та використання мережі SDN.
У статті описується основний зміст та загальний стан проблеми та окремих задач щодо управління трафіком в мережі SDN, та вказується подальший напрямок ,щодо їх вирішення
Посилання
1. Cisco Global Internet Speed Test, GIST
2. Martsilenko S.V. (2016) The programmed-tagging measure (SDN) in the technology 5G [Zastosuvannya prohramno-vyznachuvanykh merezh (SDN) v tekhnolohiyi 5G] X International Scientific and Technical Conference "Telecommunication Problems" Kiew 191 – 194p.
3. Rogovoy V.P. (2016) Data center based on SDN technology Десята міжнародна науково-технічна конференція [Tsentry obrabotki dannykh na baze tekhnologii SDN] X International Scientific and Technical Conference "Telecommunication Problems" Kiew 182 – 185p.
4. Network Solutions Journal LAN 2012 -2017.
5. A. Tootoonchian, Y. Ganjali. Hyper Flow: A Distributed Control Planefo OpenFlow. In Proc. INM/WREN, San Jose, CA, April 2010.
6. Lurjan, M.B. (2016) Use of software-configurable networks for balancing the load in transport networks of communication operators. Krasnoarmeysk N 1 (28), 87 – 95p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.