МЕТОДИЧНИЙ ПІДХІД ДО ОПТИМІЗАЦІЇ ЗАТРАТ НА ДОСТАВКУ ВИТРАТНИХ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ СПОЖИВАЧУ З УРАХУВАННЯМ СВОЄЧАСНОСТІ ЇХ ДОСТАВКИ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2018-32-2-71-74Ключові слова:
вартість, матеріально-технічні засоби, постачальник, своєчасна доставка матеріально-технічних засобів, споживач, транспортАнотація
Статтю присвячено розробленню методичного підходу до мінімізації затрат під час перевезення витратних матеріально-технічних засобів (МтЗ) від кількох постачальників до кількох споживачів цих засобів з урахуванням забезпечення такого показника ефективності системи тилового забезпечення військ, як своєчасність доставки витратних матеріально-технічних засобів (ракет і боєприпасів, пально-мастильних матеріалів, військово-технічного майна, продовольства тощо) військам під час операції (бойових дій) транспортними засобами певного виду. У статті проведено аналіз існуючих методів обґрунтування вимог до транспортного забезпечення військ під час операції (бойових дій), визначено їх недоліки. У дослідженні розглянуто схему забезпечення військ витратними МтЗ, у якій декілька постачальників забезпечують декілька споживачів матеріально-технічних засобів. При цьому наявність запасів МтЗ у постачальників та потреба в них споживачів є у цій статті вихідними даними. Для вирішення питання щодо оптимізації затрат на доставку витратних матеріально-технічних засобів від постачальників до споживачів сформульовано та розв’язано оптимізаційну задачу, визначено умови-обмеження, які повинні враховуватися під час проведення розрахунків.Посилання
1. Grinevich V.V. (2011) Justification of recommendations concerning the composition of the material support units and subdivisions of the army corps in the defense operation: diss. ... candidate of military sciences: 20.01.05 / Grinevich Vitalii Viktorovych. Kyiv: Central Scientific Research Institute of the Armed Forces ofUkraine, 170 p.
2 Development of the methodical apparatus for substantiating the requirements for a promising system of material and technical support of the Armed Forces of Ukraine: SRW report "Yasen" (intermediate) / CSRI of the Armed Forces of Ukraine of Ministry of Defense of Ukraine; manager Shuenkin V.O.; executers: Movchan O.M., Tregubenko S.S., and others. Kyiv: Central Scientific Research Institute of the Armed Forces ofUkraine, 2013. 147 p. DR 0101U001487.
3 Tregubenko S.S. (2016) Methodological bases of the substantiation of requirements to the system of material and technical support of the Armed Forces of Ukraine: diss. ... doctors of mill. sciences: 20.01.05 / Tregubenko Stanislav Semenovych. Kyiv: Central Scientific Research Institute of Armed Forces ofUkraine, 387 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.