Методичний підхід до оцінювання рівня автоматизації роботи органів управління
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2018-33-3-77-80Ключові слова:
Автоматизоване робоче місце, Технічні та програмні засоби, Надійність функціонування, Рівень автоматизації задач органів управлінняАнотація
У статті викладено методичний підхід, який дозволяє розрахувати кількості автоматизованих функцій на кожному автоматизованому робочому місці (АРМ) та за весь орган управління (ОУ), в цілому, з неухильним дотриманням визначених вимог до показників: рівня оснащення його технічними та програмними засобами, рівня якості їх функціонування, надійності та взаємозв’язку АРМ.
Посилання
Altukhov P. K. and others. Fundamentals of the theory of troop control [osnovy upravlenija voiskami]. Moscow: Mill.publication, 1984. 221 p.
Vypasniak V.I. Automated control system: tendencies, methods and perspectives of development/ V.I.Vypasniak, О.V.Tihanichev // Coll. of the science academy, 2009. - № 4 (29). - P. 64 – 69/
Linnic Е.А. The choice of the technical characteristic as indexes of effectiveness of the functioning automated systems of the aviation branch control /Е.А.Lynnyk, А.V.Shamarin, D.А.Chistilin // Air-Cosmics Forces. Theory and Practice. 2017. - №1. – P. 41 – 50/
Gerasimov B.M. Methodology for evaluating the effectiveness of an automated system for supporting information and analytical work / B. M. Gerasimov, A. M. Pereguda, I. A. Krukovskii // Coll. of sciences of National Technical University of Ukraine "KPI". № 3. 2008. 154 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.