Проблеми протидії витоку інформації по технічним каналах в органах державної влади України в сучасних умовах
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2018-33-3-41-44Ключові слова:
Органи державної влади, Технічна розвідка, Захист інформаціїАнотація
Розглядається питання захищеності інформації з обмеженим доступом, яка циркулює в органах державної влади і управління від технічної розвідки, проблеми та шляхи їх вирішення в умовах ведення гібридної війни проти України.
Посилання
The war of Russiaagainst Ukraineand world. [Electronic resource]. it is access Mode: http://www.pravda.com.ua/articles/2014/08/6/7034046/.
Shevchuk V.P. Separatism, as an instrument of hybrid war of Russia against Ukraine / of В. Shevchuk V.P // Labours of university. - 2017. - № 5 (138). - С. 176 - 179.
Scenarios of the war with Russia: the fighters are trying to seize the whole east of Ukraine. [Electronic resource]. - Mode of access: http://ipress.ua/news/114337.html.
Eastern Excess According to what scenarios the situation in the east of Ukraine can develop and who is behind it [Electronic resource]. - Access mode: http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3347801.
Aquarium "against Ukraine. or the secret war of the Russian GRU. [Electronic resource]. - Access mode: http://www.viche.info/journal/4793/.
Protection of information in state authorities: the challenges of our time. [Electronic resource]. - Mode of access: http://infosafe.ua/article-3.
Melnikov V. Protection of information in computer systems. “Finance and Statistics”, Moscow, 1997.
Cybersecurity, which saves: how to strengthen the resistance to Russia's aggression. [Electronic resource]. - Access mode: https://www.epravda.com.ua/columns.
“To feel of the weaknesses of digital infrastructure” [Electronic resource]. - Access mode: http://nv.ua/ukr/ukraine/events/1418907.html.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.