Моделювання впливу шумів на кубітові та бітові сигнали
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2018-33-3-17-20Ключові слова:
Квантові обчислення, Сторонній вплив, Кубітові сигнали, Ергодичні ланцюги МарковаАнотація
Причиною виникнення ідеї квантових обчислень є принципова обмеженість «класичних» комп’ютерів розв’язувати певний клас задач з необхідністю залучення «експоненціально» великих обчислювальних ресурсів. Реальні квантові системи схильні до впливу зовнішнього середовища, що є вагомою перешкодою при створенні квантових комп’ютерів. В статті пропонується один з підходів до оцінювання зовнішніх впливів в рамках вирішення проблеми збереження достовірної інформації в квантових системах шляхом моделювання впливу шуму на кубітові та бітові сигнали з використанням ергодичних ланцюгів Маркова. Показано, що в ситуації стороннього впливу «шуму» розподіленого за експоненціальним законом квантова система переходить в нестабільний стан.
Посилання
Feynman R. Simulating physics with computers // International Journal of Theoretical Physics. - 1982.- T. 21, vp. 6-7. - P. 467-488. (Russian translation: Feynman R. Modeling of physics on computers // Quantum computer and quantum computing (volume 2) - Izhevsk: RHD, 1999. - 288 pp.).
Karlash G. Yu. Quantum information systems: a primary session for the specialty “Applied facial and nano-material” / G. Yu. Karlash. - K.: KNU im. T. Shevchenko, 2008. - 77 p.
Pilkevich I. A., Maevskiy O. V. Predictive analysis of the noise emission of digital signals: tezi dopovіdі I Allukraine naukovo-tekhnichno conference Computer technologies: innovations, problems, solutions 19 19-20 hours 2018. - Zhytomyr: View. O. O. Uvenyuk, 2018. - p. 82 - 83.
Voitovich I.D. Prospects for quantum computing using superconductivity / I.D. Voitovich, V.M. Korsunsky // Mathematical Machines and Systems - 2008. - №. 4. - P. 23 - 56. 5. Zaitsev V. Molletronik / V. Zaitsev, A. Shishlova // Science and Life - 2000. - №. 12. - P. 64 - 70.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.