Запрошення до публікації статті

2023-09-26

Шановні автори!

Висловлюємо Вам щиру подяку за активну участь у публікаційному процесі наукового журналу «Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони», підготовка і видання якого здійснюється фахівцями й ресурсом інституту інформаційно-комунікаційних технологій та кібероборони Національного університету оборони України.

Маємо за честь констатувати, що завдяки нашій науковій співпраці, протягом 16 років, сформувалося фахова спільнота науковців військово-технічного спрямування, які мають належний інтелектуальний потенціал і здатні поєднувати власну практичну діяльність у військово-оборонній сфері з науковою роботою. Усвідомлення відповідальності за кінцеві результати нашої спільної роботи, сприяло тому, що ми, сьогодні, пов’язані не тільки діловими, але й дружніми стосунками. Це стало основою плідної співпраці та поширюється на всіх нових учасників, хто бажає приєднатися до нашого наукового братства. Як показала практика, спільна діяльність, побудована на принципах фаховості та дружньої науково-методичної взаємодопомоги, створює ефект синергії й сприяє постійному вдосконаленню цифрових і кібертехнологій в секторі національної безпеки та оборони, а також підвищує обороноздатність України в умовах російсько-української війни.

Однак, адміністрація інституту інформаційно-комунікаційних технологій та кібероборони і редакційна колегія наукового видання «Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони», не зупиняється на досягнутому. Тому пропонуємо і надалі разом здійснювати всі можливі методично-консультаційні заходи з метою подальшого підтримання інноваційної змістовності Ваших публікацій з перспективою здобуття офіційного міжнародно визнаного рівня. Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку наших стратегічних намірів і подальшу фахову співпрацю. Заради конструктивного досягнення цієї мети пропонуємо ознайомитися з оновленими вимогами стосовно наступних публікацій Ваших статей у нашому журналі.

Переконані, що така цілеспрямована, усвідомлена і відповідальна співпраця щодо публікації Ваших наукових здобутків на сторінках нашого журналу, сприятиме підвищенню індивідуальних наукових рейтингів авторів, а також позитивно вплине на рівень конкурентних і репутаційних переваг закладів вищої технічної та військової освіти, достойними представниками яких Ви є.

В черговий раз, запрошуємо Вас і Ваших колег до подальшої плідної співпраці та оголошуємо набір статей у наступний номер наукового фахового видання «Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони» №1(49) за 2024 рік (http://sit.nuou.org.ua/)

Статті приймаються до 26 березня 2024 року включно. Публікація журналу планується до 25 квітня 2024 року (електронна версія).

Основні тематичні напрями журналу

  1. Військова кібернетика та системний аналіз.
  2. Протиборство у кіберпросторі.
  3. Військово-космічні та геоінформаційні технології.
  4. Інтелектуальні інформаційні технології і робототехніка в сфері безпеки та оборони.
  5. Інформаційно-аналітична діяльність у сфері безпеки та оборони.
  6. Розвиток теорії та практики створення інформаційно-телекомунікаційних систем.
  7. Інтерактивні моделі розвитку науково-освітнього простору у сфері безпеки і оборони.
  8. Високотехнологічні аспекти воєнного мистецтва.
  9. Історичний дискурс розвитку високих оборонних технологій.
  10. Стратегічні комунікації та когнітивні системи спеціального призначення

З повагою,

редколегія наукового журналу «Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони»