ПЕРСПЕКТИВИ ПОВІТРЯНО-КОСМІЧНОЇ ОБОРОНИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2014-0-3(21)-102-106Ключові слова:
повітряно-космічна оборона, гіперзвуковий орбітальний апарат, ракетоносійАнотація
У статті проаналізовані задачі повітряно-космічної оборони, розглянуто тенденції розвитку засобів повітряно-космічної оборони в розвинутих державах світу. Обґрунтовано необхідність прийняття в Україні доктрини повітряно-космічної оборони. Розроблено технічні пропозиції по створенню власних технічних засобів повітряно-космічної оборони. Запропоновано не обтяжливий для бюджету проект ракетно-космічного комплексу з безпілотним орбітальним багатоцільовим апаратом. Проаналізовано технічні можливості безпілотного орбітального багатоцільового апарату з точки зору виконання ним завдань повітряно-космічної оборони.Посилання
Levenko A. C. (2008), Technology of defense military doctrine. [Tehnologiya oboronnoy voennoy doktrinyi], Prospect, Moscow, 124 p.
Electronic resource. Mode of access: http://www.space.com.ua/gateway/news.nsf.
Electronic resource. Mode of access: http://www.vko.ru/ strategiya.
Electronic resource. Mode of access: http://www.vko.ru/koncepcii/ugrozhayushchayaperspektiva.
Kukushkin V. I., Levenko A. C. (2007), Aerospace plane. Time of search and accomplishments. [Vozdushno-kosmicheskiy samolet. Vremya poiska i sversheniy], Prospect, Moscow, 108 p.
Levenko A. C. (2013), Small missile system with a return orbiter. Technical Proposition. [Malorazmernyiy raketnyiy kompleks s vozvraschaemyim orbitalnyim apparatom. Tehnicheskoe predlozhenie], Mechanics of aerospace systems. Monograph.: AI Ltd. with “TU”, D., 74 p.
Levenko A. C. (2012), Universal LRE. Technical Proposition. Mechanics of aerospace systems. Monograph. [Universalnyiy ZhRD. Tehnicheskoe predlozhenie. Mehanika vozdushno-kosmicheskih sistem. Monografiya], Stylus, D., 100 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.