ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ В ОБЛАСТІ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2311-7249/2014-0-3(21)-89-92Ключові слова:
технології, вивчення мови за допомогою комп'ютера, навчання, автентичність, мультимедіаАнотація
На початку 21-го століття спектр технологій, доступних для використання в галузі вивчення і викладання англійської мови став дуже різноманітним і способи, які використовуються на заняттях по всьому світу, стали грати центральну роль у мовній практиці. Цифрові технології вже давно стали частиною і ефективно використовуються в процесі викладання англійської мови (чи то у вигляді магнітофона або більш складної цифрової техніки). Але, можливо, їх вплив на цей процес був більш глибоким. Викладачі англійської мови завжди використовували наявні інструменти для розробки матеріалів і створення ситуацій, які відповідають потребам своїх студентів. Дана стаття присвячена ролі технологій в області навчання англійській мові. Показує переваги використання технологій для викладача англійської мови. Також розглядає проблеми, з якими вчителі та ВНЗ, які інтегрують технології в свою практику, можуть зіткнутися.Посилання
Arnó E., Soler A., Rueda, C. (2006), ‘The Role of Information Technology in Languages for Specific Purposes: Some Central Issues’, in Arnó, E, Soler, A and Rueda, C (eds) Information Technology in Languages for Specific Purposes: Issues and Prospects. New York: Springer, pp. 3–18.
Arnó-Macià E. (2012), The Role of Technology in Teaching Languages for Specific Purposes Courses. The Modern Language Journal 96/Focus Issue: 89–104.
Garrett N. (2009), Computer-Assisted Language Learning Trends and Issues Revisited: Integrating Innovation. The Modern Language Journal 93/Supplement s1: 719–740.
Kern R., Ware P., Warschauer M. (2004), Crossing frontiers: New directions in online pedagogy and research. Annual Review of Applied Linguistics 24: 243–260.
Warschauer M. Healey D. (1998), Computers and language learning: An overview. Language Teaching 31: pp. 57–71.
Warschauer M., Kern R. (2000), Network-based language teaching: Concepts and practice. New York: Cambridge University Press.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати як монографію), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
4. Персональні дані і метадані, які наводяться у статтях, надаються для їх зберігання і оброблення в різноманітних базах даних і інформаційних системах, включення їх в аналітичні і статистичні звітності, створення обгрунтованих взаємозв'язків об'єктів творів науки, літератури і мистецтва з персональними даними і т.п. на території, яка не обмежена.